Generator wniosków

Co to jest?

Generator wniosków to profesjonalny i prosty w obsłudze system informatyczny, służący do wsparcia procesu wnioskowania i kwalifikacji dofinansowań.
System wprowadza pełną obsługę informatyczną, począwszy od momentu wypełnienia elektronicznego wniosku przez beneficjanta aż do pełnego rozliczenia dofinansowanego wniosku.

Jak dziala ?Korzyści wynikające z wdrożenia systemu

 • Oszczędności finansowe
  Użycie systemu pozwoli na zmniejszenie kosztów obsługi procesu wnioskowego. Oszczędności powinny być spowodowane poprzez całkowitą redukcję kosztów obsługi błędów w wypełnianiu wniosków, zmniejszenie ilości dokumentacji papierowej oraz możliwe przesunięcie części osób do innych zadań.
 • Ograniczenie ilości osób koniecznych do weryfikacji i obsługi składanych wniosków.
  Z powodu pełnej automatyzacji procesu obsługi wniosków, zamiast zespołu specjalistów weryfikujących oraz obsługujących do tej pory ręcznie setki dokumentów, wystarczy kilka osób administrujących systemem za pomocą prostego w obsłudze panelu administracyjnego.
 • Poprawa jakości wniosków
  System informatyczny weryfikuje poprawność wniosku jeszcze na etapie jego wypełniania przez wnioskującego, a w przypadku wystąpienia błędu wymusza na wnioskującym jego poprawienie. W efekcie procesowane i oceniane są tylko i wyłączeni te wnioski, które mają formę i zawartość zgodne z obowiązującymi wymaganiami.
 • Raportowanie
  System pozwala na ręczne lub automatyczne generowanie raportów dostosowanych do potrzeb Urzędu. Dzięki temu osoby odpowiedzialne biznesowo za proces, uzyskują szybkie i wiarygodne źródło wiedzy na temat efektywności pracy ich obszaru.
 • Sprawozdawczość
  Sprawozdania z realizacji dofinansowanych projektów składane są bezpośrednio w systemie przez beneficjentów co upraszcza i przyspiesza ostateczne rozliczenie dotacji.Zapytaj o dodatkowe informacje

wszystkie prawa zastrzeżone ©2019 Lamers.pl    mapa strony | polityka prywatności
Używamy plików cookies do celów statystycznych. Nie blokując cookie, zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zablokować możesz zmieniając ustawienia przeglądarki.